עו"ד לענייני משפחה בחולון

עורך דין עודד וולף - מומחה לדיני משפחה

עו"ד לענייני משפחה בחולון - משרד מוביל לדיני משפחה

מומחים ומובילים בדיני משפחה, הסכמי גירושים צוואות, הסכמי ממון ועוד

משרדו של עורך הדין עודד וולף, הממוקם במרכז העסקים החדש, "שער העיר" בחולון, עוסק במגוון רחב של עניינים משפטיים הקשורים לדיני משפחה. המשרד מלווה את לקוחותיו ברגישות ובאמפטיה, במתן הכוונה, תמיכה והסבר לכל אורך התהליך המשפטי, כל זאת מתוך הבנה מעמיקה של כל התהליכים המשפטיים הדורשים ידע, מומחיות, וניסיון  רב. משרד עו"ד וולף,  הוא מבין המשרדים המובילים בתחומו, מתעדכן בהתפתחויות המשפטיות האחרונות,  בקי בכל הניואנסים והדקויות של החוקים והתקנות, ומחויב לעזור ללקוחותיו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורם. מיקום משרדו של עו"ד וולף, עו"ד בחולון, מאפשר גישה נוחה ומהירה מכל רחבי גוש דן והדרכים הראשיות.

לוגו שקוף עם כיתוב לבן - עודד וולף משרד עורכי-דין
השאירו פרטים
או התקשרו עכשיו
03-644-7924

המשרד מתמחה במגוון התחומים בהם עוסק עו"ד לענייני משפחה: פתיחת תיק גירושים, הכנת כתבי תביעה לגירושים, תביעה למזונות, ניהול תהליכי גירושים; טיפול בכל הקשור לטובת הילד – הסכמי משמורת והסדרי שהות, הסדרי מזונות וטיפול בחלוקת רכוש; טיפול בצוואות, בירושות ובהסכמי ממון, לרבות  דיני ירושה, צוואות, צוואה הדדית, צוואה לא שוויונית, צו קיום צוואה, ייפוי כוח מתמשך ועריכת הסכמי ממון וידועים בציבור.

כל זאת תחת קורת גג אחת, במשרדו של עו"ד עודד וולף, עו"ד לענייני משפחה בחולון.

היו בטוחים שנדע לכוון אתכם בעדינות וברגישות, נדריך אתכם בכל ההליכים ונעזור לכם למצות ולמקסם את זכויותיכם.

כאן לשירותכם לכל שאלה ועניין.

עורך דין בחולון - עודד וולף
מה תרצו לדעת?

עורך דין לגירושים בחולון - לרכך את תהליך הגירושים

גירושים הוא הליך משפטי הכרוך בפירוק הקשר הזוגי ובפרידה. זו חוויה לא פשוטה מבחינה רגשית, שמצריכה היערכות לקראת חיים חדשים, לקביעת משמורת על ילדים ותמיכה בהם, לשינוי מקום המגורים, לצד חלוקת הרכוש המשותף ואופן החלוקה.

משרדו של עודד וולף, עו"ד לגירושים, מתמחה בניהול תיקי משפחה מורכבים, ומלווה את לקוחותיו יד ביד לאורך כל התהליך, לרבות ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים. 

עו"ד עודד וולף, עורך דין מומחה לגירושים בחולון, מודע לרגישויות ומלווה ברוב קשב, ובמקצועיות רבה את לקוחותיו.

ברוב המקרים, יציע עו"ד וולף, לבני הזוג, להגיע להסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט, שכן ההליכים המשפטיים יכולים להתנהל לאורך שנים ועלולים לגזול מבני הזוג אנרגיה, זמן וכסף רבים. אם במהלך הדיונים על הסכם הגירושים, לא ניתן להגיע להסכמות, יציע עו"ד וולף, תהליך גישור, תהליך המאפשר לבני הזוג לנסות להגיע להסכמות בסיוע של מגשר.

במידה שהצליחו בני הזוג להגיע להסכמה, עורכי הדין שלהם ינסחו את ההסכמות במסגרת הסכם גירושים, ויגישו אותו, לאחר חתימת בני הזוג, לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני לקבלת תוקף של פסק דין.

ההסכם מפרט את אופן חלוקת הנכסים, לרבות הסדרים למזונות ילדים, החלטות לגבי משמורת ילדים, אחריות הורית, וכל מה שקשור למגורי הילדים. עו"ד וולף, עו"ד גירושים בחולון , מעניק ללקוחותיו תמיכה והכוונה רגשית, ועוזר להם לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידם.

עורך דין בחולון
עודד וולף – עורך דין לענייני משפחה, עורך דין בחולון

לערוך צוואות ברגישות ובאופן שיעמדו בדרישות החוק

עו"ד עודד וולף, בעלים של משרד עורכי דין לענייני משפחה בחולון מלווה את לקוחותיו, גם בתהליכי קבלת החלטות בכל הקשור לעריכת צוואה.

עורך דין וולף, מודע לקושי הנפשי של אדם העומד בפני כתיבת צוואה, ויודע לכוון ולייעץ ללקוחותיו בצורה אמפטית ומכילה, ויחד עם זאת מאוד מקצועית ודקדקנית כיצד לתכנן את העיזבון באופן מושכל ואיך לערוך צוואה, שתהיה מנוסחת היטב שתבהיר במדויק את רצונו של המצווה ותעמוד בדרישות החוק.

ההכוונה המשפטית והמומחיות של עו"ד וולף, עורך דין לצוואות, הנמצא בחולון, מספקת ללקוחותיו את הביטחון שהצוואה תבטא את רצונותיהם בצורה ברורה ותמנע סכסוכים פוטנציאליים בקרב היורשים.

עו"ד וולף, מיומן ומומחה בכל התנאים הכתובים בחוק הירושה שעל פיהם ניתן התוקף לצוואה, וכן לכל המצבים בהם צוואה עלולה להיות לא תקפה.

המודעות הרבה לפן המקצועי בהכנת צוואות לצד המודעות הרבה לפן הרגשי המתלווה לנושא זה, הן אלה שהופכים את עו"ד וולף להיות עורך דין מומלץ בחולון לענייני משפחה, צוואות וירושות.

למרות הקושי הכרוך בהכנת צוואה, עו"ד וולף, יודע להציג מגוון אופציות לעריכת מסמך משפטי שעומד בדרישות החוק , ושידאג לקיום רצונו של המוריש. בניסוח הצוואה מתייחס עו"ד וולף למכלול מצבים שיש לדאוג ליורשים ביניהם, לבן משפחה מסוים שזקוק לתמיכה רבה יותר משאר בני המשפחה;  לזכויותיהם של ילדים מפרק א', לזכויות בן זוג מפרק ב' ולקחת בחשבון את כל המצבים על מנת לחסוך מריבות עתידיות שעלולות להתעורר.

להתייעצות עם עודד וולף - עורך דין לענייני משפחה בחולון

התקשרו עכשיו 03-644-7924 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עורך דין ירושה בחולון - למנוע מראש סכסוכי ירושה

לא אחת קורה שמי מהיורשים מביע אי שביעות רצון, אכזבה או כעס על אופן חלוקה אי שוויונית של הנכסים שהורה המוריש בצוואתו. (צוואה לא שוויונית >>)

עו"ד וולף, עורך דין מומחה לירושות הממוקם בחולון, יודע להתמודד עם מצבים מורכבים ורגישים אלה, למנוע סכסוך בטרם יפרוץ,  למזער סכסוך שכבר החל, ויותר מכל להימנע מראש ממצבים שיכולים להצית סכסוך.

כמי שמיומן בכתיבת צוואות, עו"ד וולף מומחה בכתיבת צוואות מנומקות וערוכות היטב. כל צוואה מפורטת לפרטי פרטים בכל הקשור לחלוקת הרכוש, באופן שימנע אי בהירות. על פי החוק  צוואה שאין לראות מתוכה למי ציווה המצווה או מה ציווה או שאי אפשר להבין את משמעותה, היא בטלה.

לפעמים ניסוח משפטי לא ברור עלול לגרום אף לבעיות בקיום הצוואה. עו"ד וולף, מסייע ללקוחותיו לערוך צוואה מדויקת, מנוסחת היטב וברורה, כך שתהיה תקפה מבחינת החוק. יתירה מכך, כשצוואה מורה על חלוקה בלתי שוויונית של הרכוש בין היורשים, יערוך עו"ד וולף את הצוואה בצורה שבה יסביר המוריש את הסיבה לחלוקה הבלתי שוויונית, ובכך ימנעו סכסוכים עתידיים.

במקרים שבהם סכסוך בין יורשים כבר פרץ יציע עו"ד וולף לנסות להידבר ולקיים שיח מקדם לליבון הנושא. במידה וההידברות לא צלחה, קיימת אופציה להסכם בין יורשים, גם אם ישנה צוואה. ניתן לעשות זאת במידה וטרם חולק העיזבון וישנה הסכמה בין כלל היורשים. הסכם כזה יכול למנוע סכסוך מתמשך.

דוגמה למשרדו של עורך דין בחולון - עודד וולף

עו"ד לענייני משפחה בחולון - יד ביד איתך לאורך כל הדרך

הליכים משפטיים הם בדרך כלל מורכבים, רגישים, מעוררי אמוציות שדורשים ליווי של עורך דין מיומן, המתמחה בתחום דיני משפחה ויודע לתת כתף, להקשיב, לתמוך ולגלות ואמפטיה לאורך כל התהליך.

עו"ד וולף, מחויב ללקוחותיו, מחויב לתהליך ומחויב לעקרונות השקיפות לכל אורך הדרך. מחויבות זו מסייעת לו להשיג את התוצאות הטובות והמתאימות ביותר ללקוח.

 

לקוחות מספרים

עורך דין בחולון - עודד וולף

עורך דין עודד וולף סייע לנו רבות וללא פשרות הפך את הקערה על פיה בדקה ה90 כשכולם המומים ממסוגלותו ויכולת הביצוע לחפש את הצדק בהצלחה גדולה איפה שעורכי דין אחרים הרימו ידיים

אחרי חיפושים רבים, הגעתי לעודד חסרת תקווה ומיואשת, תוך זמן קצר מאוד, הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה! ליווי אישי, מקצועיות, ניסיון ומיומנות אלו רק חלק ממעלותיו של עו"ד וולף. ממליצה בחום על שירותיו

עו"ד עודד וולף היה מאוד מקצועי, טיפל במקרה שלי במהירות, מקצועיות ועם תוצאות טובות יותר משחשבתי שאפשריות. מומלץ בחום רב!

לקביעת פגישת ייעוץ עם עו"ד לענייני משפחה בחולון - עודד וולף

התקשרו עכשיו 03-644-7924 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך...
דילוג לתוכן